wtorek, 20 października 2015

Zastosowanie moskitiery to dobry pomysł

Zastosowanie moskitiery niesie za sobą same korzyści, jak przyznają mieszkańcy Krakowa jest to jedyna skuteczna, bezpieczna i sprawdzona metoda na walkę z komarami, jakie w okresie letnim są prawdziwym problemem dla większości z nas.


Oczywiście moskitiera to w pełni adekwatna koncepcja pod względem wykorzystania w niemalże każdym miejscu, otworze okiennym czy drzwiach tarasowych oraz wejściowych, przemawia za nią znacznie więcej argumentów niż pozytywna opinia osób, jakie zdecydowały się właśnie na nią.

Czas najwyższy odejść od mocno przereklamowanych produktów owadobójczych, uświadomić sobie sprawę z toksyczności takich detergentów, potrzeby wietrzenia mieszkania czy ich systematycznego stosowania co wiąże się ze znacznie większymi kosztami.


Inwestycja w moskitierę oznacza przede wszystkim zamontowanie siatki ochronnej, która nie będzie dla takich owadów możliwa do sforsowania i w znaczącym niemalże całkowity sposób ograniczy ich przedostawanie się do domu, mieszkania czy miejsca gdzie próbują się dostać.

1 komentarz:

  1. Czy ktoś z was zamawiał już przez internet moskitiery okienne? Polecicie jakieś konkretne oferty? Wczoraj poszperałem trochę w internecie o tym i trafiłem na ten link https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/moskitiery . Myślicie, że warto się na nie zdecydować? Z tego co widzę, to mają oni wysokiej jakości produkty. Czekam na Wasze odpowiedzi :) Moskitiery muszę założyć, ponieważ mam dość duży problem z owadami przez cały dzień, bo mieszkamy blisko lasu, a więc latem otwarcie okna przy zapalonym świetle graniczy z cudem, także myślę, że trzeba sprawdzić takie rozwiązanie.

    OdpowiedzUsuń